Rozpocznij nowy wątek
Odpowiedziano

Moduły z-wave innych firm

a czy możecie podać listę modułów z-wave innych firm, które działają z CLU? Interesują mnie przede wszstkim głowice termostatowe np. Danfoss lub nowa Fibaro

Najlepsza odpowiedź

Panie Tomaszu,

Sterownik systemu Grenton wyposażony jest w obsługę standardu Z-Wave i łączy się z urządzeniami komunikującymi się w tym standardzie. Natomiast czasem zdarzają się urządzenia niektórych producentów, które nie są do końca poprawnie obsługiwane. Cały czas rozszerzamy gamę urządzeń, których pełna obsługa dodawana jest do systemu. Na tę chwilę do systemu została dodana pełna obsługa urządzeń wylistowana w tym artykule (KB) na naszym portalu wsparcia Grenton, w sekcji FAQ

Zespoł Grenton

Aha, rolety i okna Fakro też są obsługiwane!!

1 osoba lubi to
Janku, rozumiem ze firmware CLU oraz Update do OM? Bo w aktualnej bazie interfejsów w OM nie widzę nic na temat Danfossa. Chyba, że baza pobierana jest z serwera na podstawie firmware’u CLU? Testowaleś coś z w/w? Faktycznie działa?

Łukasz, mam fw clu i om wersje bety i tak, testowałem głowice Danfoss Living Connect i okno Fakro z siłownikiem ZWS oraz markizą VMZ Solar. Działa w 100 %, dostęp do wszystkich funkcji i parametrów. Z tego co wiem, to fw ma być dostępny jeszcze przed nowym rokiem. 

Dzięki Janek za info! Zadałem pytanie do Grenton, czy mogę również liczyć na betę FW do CLU skoro działa w zakresie jaki potrzebuje.

Zaloguj lub Zarejestruj sięaby zamieścić komentarz