Start a new topic
Answered

Fibaro dimmer 2 konfiguracja

Witam wszystkich 

Jestem nowy na forum i dopiero zaczynam przygodę z Grentonem.

Mam moduł Fibaro dimmer, przy połączeniu z CLU nie mogę przeprowadzić konfiguracji modułu Fibaro i teraz jest takie pytanie, czy jest możliwość konfiguracji tego modułu w obiect menager a jeżeli nie to jak to zrobić?

Mam nadzieje że da się to zrobić i ktoś mi pomoże 

pozdrawiam wszystkich

Best Answer

Witam Panie Januszu,

Czy moduł został prawidłowo dodany i po wykonaniu CLU DISCOVERY pojawił się w projekcie?

Jeśli tak, to moduł może być konfigurowany dokładnie w taki sam sposób jak w przypadku modułów Grenton.

Pozdrawiamy,

Zespół Grenton

Czy brak odpowiedzi mam rozumieć że to forum umarło śmiercią naturalną i nawet ludzie z Grentona tu nie wchodzą i nie chcą pomóc. Czy może nikt nie odpowiada z innych powodów?
Answer

Witam Panie Januszu,

Czy moduł został prawidłowo dodany i po wykonaniu CLU DISCOVERY pojawił się w projekcie?

Jeśli tak, to moduł może być konfigurowany dokładnie w taki sam sposób jak w przypadku modułów Grenton.

Pozdrawiamy,

Zespół Grenton

Witam Tak modół jest prawidłowo dodany i pojawił się w systemie. Problem natomiast mam taki że nie moge przeprowadzić jego konfiguracji np. Ma być sterowany dwoma włącznikami czyli włącz i wyłącz osobnym włącznikiem a te ustawienia są w samym module fibaro do ktorego nie znalazłem dostępu i w tym momencie mam sterowanie jednym włącznikiem.
Login or Signup to post a comment