Start a new topic

Konfiguracja myGrenton

 Witajcie,

Nie wiem czy tylko my mamy problem, ale mamy ;)


Jak skonfigurować interface myGrenton? OM ciągle wyrzuca nam błąd, że jest źle skonfigurowany.. ale nie ma możliwości jego konfiguracji :( Nie działa ani w trybie podstawowym, ani w zaawansowanym (tutaj co prawda możemy wybrać sobie zadania akcji włącz, wyłącz czy stan, ale nie możemy w żaden sposób przypisać :(


Cały czas palą nam się wykrzyniki "uzupełnij wartość pola akcja" i "uzupełnij wartość pola źródło"


Jest jakiś manual jak to zrobić? Czy może to jeszcze w ogóle nie działa?


Szanowny Panie Macieju, 


Aby móc edytować widgety w aplikacji myGrenton, należy wybrać tryb zaawansowany a następnie w kolumnie "Wartość" dwukrotnie kliknąć. Pojawi się okno, w którym można wybrać wartość do przypisania.


Pod poniższym adresem jest dostępny manual, w którym znajdzie Pan pełną instrukcje konfiguracji aplikacji myGrenton:

https://www.grenton.pl/download/files/Manuals/Grenton2_Object_Manager_Manual_PL_v.1.0.1.pdf 


Z poważaniem 

Zespół Grenton

Wydaje się jasne i intuicyjne :) Oczywiście od razu tak zrobiliśmy, jednak to nie działa ;] Po wybraniu konkretnej wartości i kliknięciu OK, pole w konfiguratorze pozostaje puste i nadal z czerwonym wykrzyknikiem... nie można w ten sposób skonfigurować żadnego pola (stan, akcja zał, akcja wył).. Nie uzupełnia się jak na załączonym screenie, ręcznie też nie można tam nic wpisać.. OM mamy najnowszy (1.3.0 1927), restarty i nowa instalacja nie pomogła..

Problem rozwiązany, przyczyną jest bug w oprogramowaniu Grenton Object Manager, który po restarcie CLU nie czyta poprawnie numeru seryjnego CLU i zamiast tego w swojej konfiguracji dodaje pozycję "null" w miejsce SN. Problem szybko zdiagnozowany przez support, dziękujemy za wsparcie. Temat można zamknąć.

Napisz kolego jak rozwiązałeś ten problem bo mam to samo

Kontakt telefoniczny do supportu, później email z projektem z OM na serwis@grenton.com i Koledzy z supportu przerobią Ci w swoim sofcie projekt tak, że zamiast "null" będzie numer seryjny CLU i będzie działać :) 5 minut i załatwione :)

Login or Signup to post a comment