Start a new topic

Eksportowanie interfejsu z telefonu

Potrzebuje wy eksportować interfejs z telefonu jednak pyta mnie o jakieś haslo. Nie bardzo wiem co to jest? Gdzie się je ustawia? Jak mogę je sprawdzić?

1 person has this question

Szanowny Panie,

Podczas eksportu interfejsu należy utworzyć hasło, które będzie potrzebne do importu pliku.

Na tym właśnie etapie jest ustalane hasło.

Pozdrawiamy

Zespół Grenton

Witam support. To w takim razie macie błąd w aplikacji, gdyż cokolwiek się tam nie wpisze to wywala bład. 

Pozdrawiam, Tomasz.

Mam to samo to Tomasz, po wpisaniu hasła przy exporcie dostałę błąd wystąpił błąd

Szanowni Panowie,

Do eksportowania interfejsu potrzebne jest uprawnienie aplikacji Home Manager do pamięci wewnętrznej telefonu.

Pozdrawiamy 

Zespół Grenton

A jest jakaś instrukcja jak nadać jej te uprawienia skoro sama o nie prosi?

Witam serdecznie. Nie zgadzam się z opcją uprawnień. U mnie od początku miała dostęp do pamięci (bo przecież gdzieś profile musi trzymać) i nawet po dodaniu jej uprawnień do kamery/mikrofonu/telefonu nadal wywala błąd. Łukasz - ustawienia - aplikacje - uprawnienia. Tam dodajesz lub odejmujesz. Pozdrawiam Tomasz Wojech

Szanowni Panowie

Uprawnienia można nadać po pierwszym uruchomieniu aplikacji lub tak jak Pan Tomasz napisał, w ustawieniach urządzenia wchodzimy w  zarządzanie aplikacjami, wybieramy aplikacje Home Manager a następnie uprawnienia aplikacji.

Testowaliśmy takie ustawienia na kilku urządzeniach i na żadnym nie wykryliśmy błędu.

Pozdrawiamy

Zespół Grenton

Uprawienina nadane błąd dalej występuje

image

image

Login or Signup to post a comment