Start a new topic

Grenton 2

Witam wszystkich, około 3 tygodnie temu zakupiłem moduly za ok. 8 tyś. Zł, myśląc, że jest to najnowsze rozwiązanie jakie mają Państwo do zaoferowania, jakie było moje zdziwienie gdy na electronic show w zeszly weekend zobaczylem zapowiedz najnowszej serii Grenton. Czuje sie oszukany brakiem informacji na stronie, przynajmniej nie w widocznym miejscu, brakiem emaila, czego kolwiek. Kupując sprzet za kilka tysięcy, raptem nie cały miesiąc temu, na targach dowiaduje się że nowa wersja modułów dzieli przepaść względem tych "starych". Jeżeli mogliście na pierwszej stronie chwalić się najdrobniejszymi zmianami, to można było poinformować potencjalnych nabywców o zbliżającej się premierze, Grenton 2. Dziękuję, Grenton.

1 person has this question

Ok. Teraz wyczytałem się w wiadomości. I jest zamieszczona informacja o grenton 2. Mój błąd.

Panie Robercie a czy jest to napisane w sposób przejrzysty i szybki do znalezienia ?. Bo ja klikam od kilku minut na stronie Grenton-a i nie mogę znaleźć o tym informacji.

W emailu o nowościach na wiosnę jest wzmianka, że trwają prace nad Grenton 2. Niestety przed kupnem tego nie zauważyłem.

Szanowny Panie Robercie,

Decyzja o ogłoszeniu premiery nowych modułów jest zawsze bardzo trudna z wielu względów, a jednym z nich jest trudność ustalenia daty premiery - projektujemy zaawansowane sterowniki, których celem jest zarządzanie domem i dbanie o bezpieczeństwo użytkowników i musimy mieć pewność, że sprzedawane przez nas urządzenia są najwyższej jakości. Rozpoczęcie sprzedaży jest poprzedzony szeregiem testów, a sam proces R&D w takim modelu wymaga czasu. Dlatego moment ogłoszenia daty pojawienia się nowego rozwiązania to czas, w którym urządzenie jest już na bardzo zaawansowanym etapie rozwoju lub już na jego końcu.

Moduły Grenton 2.0 zostały po raz pierwszy zaprezentowany podczas targów Budma 2019 i wtedy również podaliśmy oficjalną datę rozpoczęcia sprzedaży (lipiec '19). Przed tymi targami również wysyłaliśmy informację mailem o planowanej premierze oraz publikowaliśmy te informacje na naszej stronie FB.

Pozdrawiamy,

Zespół Grenton

No ale czy moduły 2.0 będą oferowały coś innego niż te obecne?

Szanowny Panie Przemysławie,

Tak, moduły Grenton 2.0 będą wyposażone w szereg udogodnień. 

Za moment wyślemy do Pana dokumentacje do nowych modułów, a niebawem będzie dostępna na naszej stronie.

Pozdrawiamy 

Zespół Grenton

Czy Grenton 2 bedzie kompatybilny z pierwsza wersja?

Szanowny Panie Pawle,

Planujemy wdrożenie pełnej kompatybilność Grenton 2.0 z obecnie sprzedawanymi modułami. Natomiast rozwiązanie to nie będzie dostępne zaraz po premierze.

Pozdrawiamy 

Zespół Grenton

To i ja poproszę o DTR nowych modułów.

I ja również chętnie się zapoznam z nowymi modułami.

Sugeruję również zespołowi Grenton o zamieszczanie więcej informacji, szczególnie związanych z takimi planami.

Rozumiem obawy związane ze zbyt wczesnym umieszczeniem informacji na stronie głównej, ale wydawało mi się, że to forum jest miejscem gdzie takie informacje powinny się pojawić się najwcześniej. Może nie przed wspomnianymi targami, ale dzień później powinny już tutaj być!

-

Hubert

Login or Signup to post a comment