Start a new topic

Kamery

Szanowni Państwo,

Nie wrzucałem jeszcze kamer do systemu Grenton. Zgłębiając temat na sucho widzę, że są strumienie RTSP i strumienie RTSP. Okazuje się, że niektóre kamery działają w aplikacji HM, a inne nie. Wiem, że sprawdzona jest desktopowa kamera Dahua IPC-C35. Poszukuję jednak kamery zewnętrznej, kopułkowej. Skoro desktopowa od Dahua działa, to mogę z dużym prawdopodobieństwem przypuszczać, że zewnętrzne też pójdą. Ale chciałbym spróbować dopytać przed zakupem. Czy ktoś ma przetestowane jakieś modele kamer zewnętrznych kopułkowych? Cenne będzie każde info - i o działających, jak i niedziałających.

Dziękuję,

Marcin.

Witaj. Polecam Ci pójść szybszą drogą - zamów i sprawdź. Serio. 

Pozdrawiam, Tomasz.

Dzięki za złotą radę. Wątek założyłem po to, aby właśnie takiego sposobu uniknąć lub spróbować go na wstępie uprościć - nawet w minimalnej skali. Jeśli więc będzie ktoś miał jakiekolwiek spostrzeżenia warte uwagi, to chętnie je poznam. Ponawiam zatem pytanie.

Pozdrawiam,

Marcin.

Hej. Zobacz ile czasu minęło i brak jakiekolwiek odpowiedzi. Pozdrawiam Tomasz

Sprawdzałem KAMERĘ HQ CCTV i rejestrator nie działają. Te kture są ponoć sprawdzone to Dahua C35, Axis M1054. Moim zdaniem program jest nie dopracowany. Sprawdzałem na innych kodekach i obraz widać a przez Grenton nie.

Login or Signup to post a comment