Start a new topic

Kompatybilność z Fakro

Mam pytanie dotyczące rolet wewnętrznych firmy Fakro, a mianowicie czy do podłączenia takiej rolety do systemu Grenton potrzebuję: roller shutter din i dodatkowo moduł ZWMA firmy fakro, roller shutter din i zwykłą roletę np. Fakro, a może moduł relay Grentona i moduł ZWMA firmy Fakro.

Czy integrował ktoś rolety dachowe ARZ Z-Wave?


Mam pytanie odnośnie sterownia. Jak wymusić zatrzymanie rolety w miejscu w którym aktualnie się znajduje? Chciałbym uzyskać sterowanie podobne do tego z roller shuttera (Góra, Dół, Stop).


Aktualnie możemy wysłać rolecie polecenie zatrzymania się w konkretnym miejscu, ale nie ma polecenia stop. Wiem, że mogę to sobie zrobić przez skrypt i zmienną, która będzie zapisywać ostatni stan rolety, ale może jest prostszy sposób :)

Chciałbym odświeżyć wątek Fakro. Widzę, że jest gotowa integracja z roletą z napędem ARF. Czy możliwa jest obsługa rolety zewnętrznej ARZ Z-Wave? Albo kiedy będzie możliwa?

Pan Marcin, odświeżyl wątek, a ja nadal nie otrzymałem odpowiedzi na swoje pytanie. Myślę, że jak większość z nas udzielających się na tym forum, nie ma czasu by tygodniami czekać na odzew z Państwa strony. Szkoda, że jako instalator i osoba zainteresowana Państwa systemem, pozostaje bez rzadnego wsparcia technicznego.
Login or Signup to post a comment