Start a new topic

Żaluzje fasadowe

Witam Czy korzystał ktoś z modułu do rolet aby sterować żaluzjami fasadowymi? Góra dół to nie problem ale uchylenie lameli... dzieki za odpowiedź...

Witam. Czy w przypadku żaluzji fasadowych jest możliwość: - weryfikacji stanu żaluzji (podniesione - opuszczone) w aplikacji myGrenton ? - podglądu procentowego opuszczania żaluzji w czasie rzeczywistym również w aplikacji myGrenton ? Pozdrawiam

Szanowny Panie Krzysztofie Nowakowski,


Tak jak koledzy powyżej napisali, większość dostępnych na rynku rolet fasadowych podłącza się do sterowników w taki sam sposób jak "zwykłe" rolety, a jedyna sterowanie lamelkami realizowane jest przez ponowne podanie impulsu sterującego na ten sam kanał (tzn. np. jazda w dół -> jazda w dół). Po stronie systemu używa Pan modułu Roller Shutter.


Pozdrawiamy,

Zespół GRENTON

Możemy Panu wykonać takie sterowanie.

Oczywiście że się da. Stosuje się wtedy metodę UP czy DOWN z czasem działania. Przy pomocy zmiennych, można potem nawet zapamiętywać pozycję rolety. Oczywiście musi być przy tym napisany skrypt.

rolety jadą w dół lub w górę... stop jest realizowany przez krańcówkę lub czasowo... W żaluzjach jest tak samo do opuszczania lub ich zwijania. Ale jeszcze można uchylać lamelki, i teraz pytanie czy da się to realizować przez moduł do rolet...?

A czy tu jest jakaś inna metoda działania ? Czy te żaluzje nie mają wyłączników krańcowych ? Bo nie chce mi się w to wierzyć.

Login or Signup to post a comment