Nowość - Grenton Touch Panel+ (PLUS) - PREMIERA

Grenton Touch Panel+ 4B


Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, że wprowadziliśmy właśnie do sprzedaży 2 nowe produkty. Są to Grenton Touch Panel + 4B oraz Grenton Touch Panel + 8B.


Grenton Touch Panel+ 8B (TPA-208-T-0X) z pozoru wygląda tak jak Grenton Touch Panel x8 (TPA-024-T0X). Nowe Touch Panele + (plus) to jednak zupełnie nowe urządzenia.

Pracowaliśmy nad tym by  sprawić by produkt był jeszcze lepszy. A co nowego będzie dla Państwa  widoczne:

  • zupełnie nowe układy zasilające - w konsekwencji Panele mogą być zasilane w zakresie od 5-24 Vdc
  • wbudowany brzęczyk - by udostępnić nowe funkcjonalności znane z Grenton Smart Panel'u
  • radykalnie polepszona czułość oraz stabilność detekcji dotyku
  • wbudowane mechanizmy kontroli napięcia zasilającego / napięcia na magistrali TF-Bus
  • nowe cechy, metody i zdarzenia związane z pomiarem napięcia oraz brzęczykiem
  • w odpowiedzi na Państwa oczekiwania zmodyfikowaliśmy złącza panelu tak by montaż był jeszcze sprawniejszy i pewniejszy
  • Panel 4 przyciskowy (Grenton Touch Panel + 4B - TPA-204-T-0X) otrzymał nowy, kwadratowy kształt tafli szklanej - 8x8 cm


Do końca roku oba produkty będę oferowane w niezmienionej cenie swoich poprzedników, tj. 316,26 PLN (netto). Od stycznia cena Grenton Touch Panel +8B zostanie zmieniona.

Nowe Panele są już dostępne w sprzedaży.  Zapraszamy do składania zamówień za pośrednictwem platformy B2B, w  szczególności by móc zagwarantować sobie atrakcyjną cenę produktów.Ważna informacja techniczna!


Zarówno Grenton Touch Panel + 4B jak i Grenton Touch Panel + 8B to produkty z całkowicie nowym interfejsem obiektowym i w związku z tym do prawidłowej obsługi tych urządzeń po stronie systemu niezbędne jest przeprowadzenie:

  • aktualizacji firmware’u na CLU do wersji 04.07.42
  • aktualizacji bazy interfejsów w oprogramowaniu konfiguracyjnym Object Manager.


Zespół Grenton


Proszę o podanie linka do firmware CLU ver 04.07.42

Jak uruchomisz w OM upgrade CLU to tam masz dostępny ten fw. 

Proszę o informację czy jest systemowe rozwiązanie Grenton lub rozwiązanie przez Państwa promowane umożliwiające opisanie funkcji poszczególnych pól dotykowych paneli poprzez zastosowanie piktogramów, graficznie opisujących funkcję danego pola ? Np. czy pod szklany panel można podkleić folie lub zastosować inne podobne rozwiązanie umożliwiające jakiekolwiek opisanie funkcji poszczególnych pól >

Szanowny Panie Jacku,


Systemowym rozwiązaniem dokładnie adresującym to czego Pan oczekuje jest produkt Grenton Smart Panel.


W przypadku zastosowania Grenton Smart Panelu może Pan używać gotowych piktogramów z szerokiego katalogu, a w przypadku braku stosownego również stworzyć własny piktogram. Co więcej piktogramy w Grenton Smart Panel nie tylko opisują funkcje, ale mogą też obrazować aktualny stan danej funkcji - czyli np. piktogram z otwartą i zamkniętą bramą garażową może obrazować aktualny stan takiej bramy.


Piktogramy w Grenton Smart Panelu są prezentowane na bardzo czytelnym wyświetlaczu OLED. Panel wyposażony jest w czujnik zbliżeniowy, zatem w przypadku niepozostawania w zasięgu Panelu ekran się wygasi.


Pozdrawiamy,

Zespół Grenton

Login or Signup to post a comment