Start a new topic
Answered

Brak kompatybilnosci z IOS12

Nie potrafie zrozumić jak firma może sobie pozwolić aby oferowany przez nią oprogramowanie nie było mozliwe do obslugi z IOS 12. Jaki byl sens montażu systemu Grenton i wydawanie na niego pieniedzy kiedy nie jest możliwe operowanie go na sprzęcie apple z IOS12 czego nikt wcześniej nie przedstawiał jako problem. Na pytanie od kiedy można liczyć na poprawę pada odpowiedz: nie wiemy, pracujemy nad tym....

RG

Best Answer

Szanowni Państwo,

Nowa wersja aplikacji Grenton Home Manager została zatwierdzona przez firmę Apple oraz jest już  publicznie widoczna w sklepie Apple App Store.

W związku z powyższym zachęcamy do instalacji nowej aplikacji.

Poniżej bezpośredni link do platformy App Store

link:   Grenton Home Manager v2 dla iOS

Z poważaniem,

Zespół Grenton

Przecież sterowanie działa, nie można tylko wgrać nowego interfejsu... Apple już nie pierwszą firmę wy...mał więc spokojnie, chłopaki z Grentona na pewno sobie poradzą. Po co te nerwy :)

No bez żartów... Fakt istnienia takiej usterki przez już chyba z miesiąc byłby dyskwalifikujący dla mnie jeśli teraz byłbym na etapie wyboru systemu do domu. Nawiązując do twojego języka, to nie interesuje mnie kogo dy.. Apple, tylko kto dy.. mnie.

A wiesz w ogole co to za usterka? W czym ona ci przeszkadza? Faktem jest ze jakos dlugo trwa jej naprawa co jest dość niepokojące

cykl wydawniczy aplikacji w apple trwa z 3 tyg. ale założę sie ze nikt z grentona nie czyta forum ( moderator najwyżej kliknie ) i oni maja czas. tak jak nowe urządzenia od zapowiedzi to średnio 3 lata.

Nie wiem co to za usterka i nie muszę wiedzieć. Przeszkadza mi chociażby we wprowadzeniu nowej funkcjonalności do aplikacji. Nie mówiąc już o tym, że jak ktoś zmienia telefon, to ma mega lipę.

Pytałem we wtorek o ten problem i mam odpowiedź od ludzi z Grenton, że pracują nad tym i to kwestia kilku dni. To samo piszą na FB, więc trzeba chwilę jeszcze poczekać. 

Śmiech na sali od 2 tyg mam grentona w nowym domu i nie mogę go obsługiwać bo mam ios 12. To jakiś żart ze ludzie z grentona tak zaspali bo ios12 jest już od dawna dostępny dla wszystkich a jeszcze wcześniej udostępniony był dla deweloperów. Daje im jeszcze tydzień a w następny poniedziałek idzie do nich pismo od mojego prawnika z wezwaniem do pokrycia wszystkich kosztów jakie spowodował ich super system którym muszę zarządzać z poziomu smart panela.

Powoli i ja mam problem z klientami... nie dziwię się frustracji... tez nie moge wykonać rozruchu systemu ze względu na fakt, że wszystkie tel to iphone, dziala tylko to co zdazylem zrobic do tej pory a zadnej nowej fukcji dodac nie moge... strata nerw, czasu i nie wiem jak z kasą bo klientowi puszczaja nerwy a w umowach kary. Jak tak dalej pójdzie chyba się z grentonem pożegnamy 

Szanowni Państwo,

Błąd został naprawiony i w chwili obecnej podlega procesowi publikacji w ekosystemie Apple AppStore.

Standardowo proces trwa od kilku do kilkunastu dni. Staramy się by trwało to oczywiście jak najkrócej.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności!

Pracujemy również nad tym by systemowo tego typu problemy nie pojawiały się w przyszłości.

Z poważaniem,

Zespół Grenton

Czekając na publikację nowej aplikacji udało mi się zrobić proste obejście. Mam w domu iphone ze starym iOSem. Wrzuciłem na niego HMa z appstore, przesłałem interfejs dostosowany już pod nowy telefon z iOS 12, następnie zrobiłem backup do icloud'a. Następnie odtworzyłem smartfon z iOS12 z chmury i wszystko działa, mam iOS 12 z nowym interfejsem

Answer

Szanowni Państwo,

Nowa wersja aplikacji Grenton Home Manager została zatwierdzona przez firmę Apple oraz jest już  publicznie widoczna w sklepie Apple App Store.

W związku z powyższym zachęcamy do instalacji nowej aplikacji.

Poniżej bezpośredni link do platformy App Store

link:   Grenton Home Manager v2 dla iOS

Z poważaniem,

Zespół Grenton

czy tylko mi czy innym też w nowej aplikacji przy próbie podglądu obrazu z kamer aplikacja się wyłącza?

U mnie jest ok, 3 kamery DAHUA działają bez problemu tak jak w poprzedniej wersji. Kamera wywoływana pod przyciskami, bo pamiętam że jak była dodana jako panel (cała strona) to także poprzednia wersja tego nie wspierała.

Login or Signup to post a comment