GRENTON GATE MODBUS


W naszej ofercie pojawia się nowy moduł do zaawansowanych integracji z zewnętrznymi systemami na bazie protokołu MODBUS.


Moduł GATE MODBUS oznaczony jest w naszej ofercie jako INT-011-E-01.  Moduł funkcjonuje w trybie Master i pozwala na jednoczesne podłączenie  wielu urządzeń Slave oraz na niezależne ustawienie różnych parametrów  transmisji, co daje niewyobrażalną wręcz elastyczność.


Urządzenie posiada interfejs szeregowy RS-485, po którym następuje  komunikacja z integrowanymi urządzeniami zewnętrznymi z prędkościami  transmisji do 115kbps. Ważne, że moduł GATE komunikuje się z modułem CLU  za pośrednictwem sieci Ethernet, może zatem być zlokalizowany jako  moduł wyniesiony - np. w bezpośredniej bliskości integrowanych systemów.  Dzięki zastosowaniu języka LUA moduł daje możliwość implementacji  dowolnej funkcjonalności oraz pozwala na sterowanie dowolnego urządzenia  MODBUS za pomocą aplikacji Grenton czy też z poziomu Grenton Smart  Panelu.


Moduł ten jest pierwszym modułem szerszej rodziny modułów nazwanej zbiorczo GATE. Co ważne już dzisiaj moduł ten jest dostępny w sprzedaż na stronach naszej platformy B2B. Zapraszamy do zakupów.


Karta katalogowa do modułu dostępna jest tutaj: GRENTON GATE MODBUS - karta


Instrukcja obsługi: GRENTON GATE MODBUS - instrukcja