Start a new topic

Wybór systemu do nowego domu

Witajcie. Przede wszystkim zwracam się do zespołu grenton, ale może z grona szanownych forumowiczów też koś coś będzie wiedział.

Panowie jestem na etapie wyboru systemu automatyki budynkowej do swojego domu.

Powiem jasno, rok temu jak byłem na waszym szkoleniu to zostałem oczarowany funkcjonalnością i prostotą waszego systemu i już w ten czas wiedziałem że ten system chce mieć w swoim domu.

Lecz od tego czasu tak naprawdę nie wiele się zmieniło - wszystko co zostało zapowiedziane miało pojawić się na rynku już dawno, a na dzisiejszy dzień jest w fazie kończenia.

1. Priorytetową sprawą dla mnie i myślę że dla wielu forumowiczów jest moduł gate a dokładnie funkcja GET/POST - jeśli nie otrzymam rzetelnej odpowiedzi kiedy system będzie wspierał tę funkcjonalność to grubo zastanowię się na wyborem.

2. Moduł dwukierunkowy IR w zeszłym roku był na ukończeniu - do dzisiaj cisza

3. Czy (lub kiedy jeśli nie) system będzie obsługiwał z-wave plus ?

4. Dlaczego tak powoli rozszerza się lista wspieranych urządzeń z-wave ?

5. Czy przesiadając się z innego systemu obsługującego protokuł z-wave na system grenton, gdzie moduły z-wave nie są wylistowane w FAQ będą obsługiwane ? Czy system grenton obsłuży je po manualnym wprowadzeniu ustawień np czujniki door/window sensor poznańskiej firmy Fibaro ?

no właśnie dzisiaj są już nowe urządzenia :) 

Właśnie widzę na poczcie maila z nowinkami ;)

Czekam teraz na specyfikacje czy któryś z modułów obsługuje funkcje GET/POST

A czy możesz tego maila tutaj wkleić? Nie wszyscy zapisani je dostali.

napisz adres wysle ci bo długi generalnie gate modbus, gate satel, i nowe panele oled ( warianty) 

karaspr(at)aditus.info

Witam.
Niestety ja też nie dostałem tego maila. Bardzo bym prosił o wysłanie na adres

jburmer@gmail.com . Pozdrawiam

to ciekawe dlaczego nie umieścili żadnej informacji w aktualnościach, jak tyle ludzi oczekuje na te moduły,

Dokładnie, bardzo dobre pytanie.

Oprócz GATE ja dodatkowo czekam na obsługę głowic Spirit (z-wave plus), pierwsze info miałem,  że miało być w lutym...

Łączę się w bólu, bo mam dokładnie te same problemy i rozterki co Ty (tom3sko)

Login or Signup to post a comment