Start a new topic

Powiadomienia PUSH

Kiedy spodziwać się możemy takiej funkcjonalności?

5 people like this idea

Panie Wojciechu,

Zakładamy dla Pana ticket w naszym systemie, by powiadomić Pana o dostępności tej funkcjonalności jak tylko będzie gotowa.

Zespół Grenton

Witam 

Ja też jestem takimi powiadomieniami zainteresowany, zwłaszcza że moduł GSM to dodatkowe urządzenie w którym trzeba pamiętać o doładowaniach lub opłacać abonament. Pozdrawiam

zwykły klient SMTP wysyłający e-mail wystarczy. Na smartfonie dostanę powiadomienie o e-mail-u.

jak zmusic grrentona do wspolpracy z takim klientem? czy LUA w systemie nie jest odciata o tego typu instrukcje?

ja tylko podpowiedziałem opcję którą mam w sterowniku PLC.

Jeżeli w Grentonie byłaby taka możliwość to mnie zadowoli.

no własnie nigdzie tego nie zauważyłem

ten "push" to może być też (oprócz opcji wymienionych powyżej) lokalne powiadomienie z aplikacji mobilnej grentona

ani powiadomień push aplikacji, ani serwera SMTP jak na razie nie ma. mam nadzieję, że wkrótce będzie. tak na prawdę, to powinno być już dawno

Zgadzam się z Przemysławem, dawno powinno być przecież to Linux i klient SMTP to pikuś a załatwi sprawę. Przypominam że PLC na którym mam automatykę budynkową ma takiego klienta.

Czy w związku z wypuszczeniem ver 2 HM na iOS możemy spodziewać się powiadomień push lub w najbliższej przyszłości ?

Na forum lic ktoś pisał, że na targach Smart Home w Warszawie Grenton pokazywał nową aplikację mającą zdalny dostęp przez chmurę. Osobiście jej nie widziałem, ale skoro chmura ma być do zdalnego dostępu to pewnie powiadomienia push też tam będą. 

Login or Signup to post a comment