Start a new topic

Powiadomienia PUSH

Kiedy spodziwać się możemy takiej funkcjonalności?

2 people like this idea

Panie Wojciechu,

Zakładamy dla Pana ticket w naszym systemie, by powiadomić Pana o dostępności tej funkcjonalności jak tylko będzie gotowa.

Zespół Grenton

Witam 

Ja też jestem takimi powiadomieniami zainteresowany, zwłaszcza że moduł GSM to dodatkowe urządzenie w którym trzeba pamiętać o doładowaniach lub opłacać abonament. Pozdrawiam

zwykły klient SMTP wysyłający e-mail wystarczy. Na smartfonie dostanę powiadomienie o e-mail-u.

jak zmusic grrentona do wspolpracy z takim klientem? czy LUA w systemie nie jest odciata o tego typu instrukcje?

ja tylko podpowiedziałem opcję którą mam w sterowniku PLC.

Jeżeli w Grentonie byłaby taka możliwość to mnie zadowoli.

no własnie nigdzie tego nie zauważyłem

ten "push" to może być też (oprócz opcji wymienionych powyżej) lokalne powiadomienie z aplikacji mobilnej grentona

ani powiadomień push aplikacji, ani serwera SMTP jak na razie nie ma. mam nadzieję, że wkrótce będzie. tak na prawdę, to powinno być już dawno

Zgadzam się z Przemysławem, dawno powinno być przecież to Linux i klient SMTP to pikuś a załatwi sprawę. Przypominam że PLC na którym mam automatykę budynkową ma takiego klienta.

Czy w związku z wypuszczeniem ver 2 HM na iOS możemy spodziewać się powiadomień push lub w najbliższej przyszłości ?

Login or Signup to post a comment