Start a new topic
Answered

Moduły z-wave innych firm

a czy możecie podać listę modułów z-wave innych firm, które działają z CLU? Interesują mnie przede wszstkim głowice termostatowe np. Danfoss lub nowa Fibaro

Best Answer

Panie Tomaszu,

Sterownik systemu Grenton wyposażony jest w obsługę standardu Z-Wave i łączy się z urządzeniami komunikującymi się w tym standardzie. Natomiast czasem zdarzają się urządzenia niektórych producentów, które nie są do końca poprawnie obsługiwane. Cały czas rozszerzamy gamę urządzeń, których pełna obsługa dodawana jest do systemu. Na tę chwilę do systemu została dodana pełna obsługa urządzeń wylistowana w tym artykule (KB) na naszym portalu wsparcia Grenton, w sekcji FAQ

Zespoł Grenton

Answer

Panie Tomaszu,

Sterownik systemu Grenton wyposażony jest w obsługę standardu Z-Wave i łączy się z urządzeniami komunikującymi się w tym standardzie. Natomiast czasem zdarzają się urządzenia niektórych producentów, które nie są do końca poprawnie obsługiwane. Cały czas rozszerzamy gamę urządzeń, których pełna obsługa dodawana jest do systemu. Na tę chwilę do systemu została dodana pełna obsługa urządzeń wylistowana w tym artykule (KB) na naszym portalu wsparcia Grenton, w sekcji FAQ

Zespoł Grenton

1 person likes this

Czy produkt: http://www.fakro.pl/okna-dachowe/akcesoria-do-okien-dachowych/akcesoria-wewnetrzne/roleta-arp/ w wersji z z-wave będzie współpracował z systemem? Zadowoli mnie odpowiedź "Tak", "Nie", albo "Nie wiemy i trzeba samemu przetestować" :) . 

Panie Przemysławie. Ten konkretnie produkt nie jest w tej chwili przez nas wspierany w aktualnej wersji.

Niemniej jednak pracujemy nad tym by dodać wsparcie tego produktu. W praktyce chodzi o dodanie technologii Z-wave Plus, w przypadku której prace po naszej stronie są na ukończeniu.

Proszę zatem śledzić sekcję Aktualności, gdzie będą pojawiały się informacje na temat nowości.

Zespół Grenton

Dziękuję za odpowiedź. Zauważyłem, że bardzo dużo obszarów jest "na ukończeniu" a funkcje będą dostępne "wkrótce". Nie wiem czy to powód do radości czy do zmartwienia, bo nad wieloma rzeczami Państwo pracują, ale chyba niewiele rzeczy udaje się skończyć i wdrożyć. Tak czy inaczej z systemu nie można tak po prostu zrezygnować, więc pozostaje czekać.

2 people like this

Witam 

Kiedy będzie wprowadzona obsługa rolet Z-Wawe Fakro ?

Proszę o podanie terminu. 

Login or Signup to post a comment