Szkolenia z systemu Grenton Smart Home w 2018 i 2019 roku.

Szanowni Państwo,

Poniżej przedstawiamy kalendarz szkoleń na najbliższy okres.

Zapraszamy Państwa do kontaktowania się z nami celem rejestracji miejsca na dane szkolenie.

Rejestracji można dokonać poprzez formularz pod linkiem: ZGŁOSZENIE

MiastoStopieńDataJęzyk
ŁódźI-szy16.11.2018 Polski
Łódź*II-gi23-24.11.2018 Polski 
WarszawaI-szy27.11.2018 Polski
Łódź*II-gi30.11-01.12.2018 Polski 
KrakówI-szy11.12.2018 Polski 
Łódź*II-gi14-15.12.2018 Polski 
RzeszówI-szy15.01.2019 Polski 
WrocławI-szy22.01.2019 Polski

* szkolenie płatne 

2 people like this

Witam serdecznie dogodnym terminem na szkolenie pierwszego stopnia byłby dla mnie 11 lub 12 kwiecień Kraków. Proszę o potwierdzenie terminu i przesłanie danych adresowych miejsca szkolenia

oraz warunków uczestnictwa.

Pozdrawiam

Janusz Ziółkowski

1 person likes this
+1 Wlad.urbanskij@gmail.com

Witam

Jestem zainteresowany szkoleniem we Wrocławiu w dniu 30.10.2018. Czy są jeszcze wolne miejsca ?

Witam, czy planowane są w najbliższym czasie szkolenia w Warszawie?

Szanowny Panie Robercie, 

w najbliższym czasie szkolenia odbędą się w : 

• 19.10 Poznań
  • 30.10 Wrocław
  • 16.11 Łódź

Jeśli jest Pan zainteresowany jednym z tych szkoleń, to proszę o przesłanie zgłoszenia na adres grenton@grenton.pl

Pozdrawiamy,

Zespół GRENTON

Świetnie, obiecywane były w tym roku w Warszawie a tu ni widu, ni słychu...

Ciągle dostaję tylko informację tak jak pan Robert, proszę się zgłosić, proszę napisać a ja piszę, zgłaszam się. Tylko wszystko to na nic. Chyba trzeba pomyśleć nad zmianą systemu.

Zgłosiłem się jako chętny na szkolenie w Warszawie. Dostałem propozycję szkoleń w innych miastach. Widocznie Warszawa nie jest rynkiem docelowym dla Grenton. Trudno.

@Robert,

Dzwonił do mnie pan z Grentona i potwierdził, że w tym roku będzie w Wwa szkolenie. Musimy uzbroić się w cierpliwość :D 

Też z chęcią skorzystam ze szkolenia w Warszawie.

Szanowni Panowie,

Tabela z aktualną listą szkoleń została zamieszczona w pierwszym poście tego wątku. Szkolenie w Warszawie również zostało tam uwzględnione.

Pozdrawiamy,

Zespół GRENTON

Wysłałem zgłoszenie na II poziom, czekam na kontakt. Rozumiem, że dwa dni w poście powyżej oznacza, że szkolenie będzie trwało dwa pełne dni. Super.

Proszę zapisać mnie na szkolenie 27.11 w Warszawie.
Login or Signup to post a comment