Start a new topic
Answered

Cennik produktów

Szukałem na stronie, ale nie widzę cen modułów. Gdzie można je sprawdzić? Czy można gdzieś zobaczyć cennik wszystkich produktów Grenton?

Best Answer

Szanowny Panie Piotrze,

Przede wszystkim zachęcamy do skorzystania z naszego kalkulatora, dostępnego na naszych stronach Internetowych pod tym linkiem: Kalkulator Grenton

Dodatkowo zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z nami oraz zarejestrowaniu swojej chęci otrzymania wycen pod adresem Internetowym: Rejestracja zainteresowania ofertą

image

Jeśli jednak jest Pan potencjalnie zainteresowany współpracą w modelu B2B (jako dealer / instalator) oraz warunkami handlowymi w takim modelu,

to prosimy o rejestrację zainteresowania pod tym linkiem: Rejestracja B2B

Po zarejestrowaniu Państwa jako naszych partnerów otrzymujecie Państwo pełen dostęp na naszej Platformy B2B

Zespół Grenton

Answer

Szanowny Panie Piotrze,

Przede wszystkim zachęcamy do skorzystania z naszego kalkulatora, dostępnego na naszych stronach Internetowych pod tym linkiem: Kalkulator Grenton

Dodatkowo zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z nami oraz zarejestrowaniu swojej chęci otrzymania wycen pod adresem Internetowym: Rejestracja zainteresowania ofertą

image

Jeśli jednak jest Pan potencjalnie zainteresowany współpracą w modelu B2B (jako dealer / instalator) oraz warunkami handlowymi w takim modelu,

to prosimy o rejestrację zainteresowania pod tym linkiem: Rejestracja B2B

Po zarejestrowaniu Państwa jako naszych partnerów otrzymujecie Państwo pełen dostęp na naszej Platformy B2B

Zespół Grenton

Dziękuję za odpowiedź już się zarejestrowałem. Chcę być instalatorem, działać w modelu b2b.

Login or Signup to post a comment