Start a new topic
Answered

Integracja z Alexa lub Google Home

Czy planują Państwo integrację z którymś z asystentów głosowych, interesuje mnie najbardziej Alexa Amazona lub Google Home?

Best Answer

witam,

Mam małą sugestię jak u siebie zamierzam "zintegrować" system z Alexą. Otóż zamierzam kupić zasilacze wi-fi działające z Alexą, które posłużą mi do wysyłania sygnałów do systemu Grenton. Takie sygnały można dowolnie później skonfigurować i wykorzystywać. jedyny obecny problem z asystentami to brak języka polskiego.

1 person has this question

Szanowny Panie Tomaszu,

Przede wszystkim witamy Pana na naszym nowo uruchomionym Forum użytkowników i profesjonalnych instalatorów systemu Grenton.

Ponieważ jest Pan pierwszym naszym forumowiczem mamy dla Pana miłą niespodziankę – jednorazowy kupon uprawniający do zakupów naszych produktów z 20% upustem.

Odezwiemy się do Pana w prywatnym kanale by przekazać szczegóły.

Odnosząc się jednak do Pana pytania chcielibyśmy przede wszystkim zwrócić uwagę na fakt, że w zakresie naszych planów produktowych nie publikujemy oficjalnych komunikatów odnoszących się do roadmap; niemniej jednak jak Pan zapewne przypuszcza technologie STT, w szczególności rozwiązania o których Pan pisze są dla nas oczywiście interesujące i nie pozostajemy obojętni na zainteresowanie nimi przez naszych klientów. Proszę na bieżąco obserwować naszą komunikację na tym portalu w sekcji Aktualności. Będziemy tam publikować wszelkie nowości pojawiające się w naszej ofercie.

Zespół Grenton

Super, bardzo dziękuję i czekam na kontakt.

A może mi Pan napisać chociaż, czy będziecie pracować nad Alexą czy Googlem, a może Siri?

Szanowny Panie Tomaszu,

Zgodnie z poprzednio podaną informacją chciałbym przypomnieć że nie udostępniamy publicznie naszych roadmap.

Z drugiej strony muszę Pana zapewnić, że naszym celem jest przygotowanie integracji z wiodącymi systemami / ekosystemami STT - czyli oczywiście włączając w to rozwiązania Amazon, Google czy Apple.

Zespół Grenton

Answer

witam,

Mam małą sugestię jak u siebie zamierzam "zintegrować" system z Alexą. Otóż zamierzam kupić zasilacze wi-fi działające z Alexą, które posłużą mi do wysyłania sygnałów do systemu Grenton. Takie sygnały można dowolnie później skonfigurować i wykorzystywać. jedyny obecny problem z asystentami to brak języka polskiego.

2 people like this

Szanowny Panie Łukaszu,

To bardzo dobry pomysł oraz możliwość bardzo szybkiej oraz prostej integracji.

Oczywiście brak języka polskiego jest z naszego punktu widzenia generalnym problemem związanym z tym konkretnie ekosystemem technologicznym, ale wierzymy że firma Amazon, posiadając w Polsce prężne centrum R&D w trójmieście prędzej czy później wypełni tę lukę.

Zespół Grenton

@Łukasz Ziarko Dla mnie język angielski to nie problem. Możesz mi napisać jak masz zamiar to zrealizować? Jakie zasilacze, jak spięte z Grentonem itd.?

Łukasz Ziarko jakie zasilacze WIFI ma Pan na myśli?

Jakiś symbol?

Login or Signup to post a comment