Neues Thema starten
Beantwortet

Apartament

Witam

Rozpocznę dział Instalacją u klienta w Giżycku.

Trochę o obiekcie:
Apartament całkowicie zintegrowany z Systemem Grenton, całością zarządzają 2 CLU, całe oświetlenie, duża ilość obwodów LED (ponad 30 modułów LED RGB), Pełna integracja z ogrzewaniem (klimatyzacja w trakcie), Rolety/Markizy/Zasłony, całość obsługiwana z dwóch tabletów na ścianach oraz Paneli Dotykowych i Grenton SMART PANEL (chyba pierwszy u klienta).Więcej foto wkrótce.
IMG3278.jpg
(586 KB)
IMG3264.jpg
(687 KB)
IMG3250.jpg
(605 KB)
DSC08360.jpg
(957 KB)
DSC08345.jpg
(1.05 MB)
DSC08338.jpg
(846 KB)
DSC08333.jpg
(673 KB)
DSC08332.jpg
(780 KB)
DSC08326.jpg
(860 KB)
DSC08294.jpg
(723 KB)
DSC08285.jpg
(867 KB)
DSC08285.jpg
(867 KB)
DSC08279.jpg
(958 KB)
DSC08278.jpg
(975 KB)
DSC08277.jpg
(981 KB)

Beste Antwort

Oooż!!! Robi wrażenie. Gratuluję.


Pytanie do Grenton, kiedy mogę zamówić panel z wyświetlaczem do swojego domu?
Witam, Panie Macieju, Czy można prosić o pomoc ( odpłatną ) w konfiguracji systemu ? Podłączyłem rozdzielnie, podstawowe wejścia wyjścia skonfigurowałem, ale reszta to niestety dla mnie za dużo. W zestawieniu mam 1xCLU, 4xI/O Module, 5xRoller Shutter, 4xLED RGBW, 1xBus module, 1xSmartpanel, 2x 8-touchpanel, 2x 4-touchpanel, 7x podwójny przycisk, 4 pom. Sterowane grzejnikami- termostaty 230V, ok. 20 obwodów oświetlenia, 3x LED RGBW, 4x 1xLED z RGBW module, 3x rolety zewnętrzne, 2x zasłony. Wdzięczny będę za odpowiedź zwrotną, pozdrawiam serdecznie marcinq12@poczta.fm

Witam


W tym przypadku byłą spinana klimatyzacja LG z bramką Infigate do komunikacji modbus TCP

oraz konwerter z Modbus TCP na RTU i dopiero w gate modbus.


Teraz można by próbować bezpośredni przez Gate HTTP ale ja tego nie robiłem to się nie wypowiem.Witam, jakiej marki klimatyzację spinał Pan z Grentonem? Na co konkretnie zwrócić uwagę przy wyborze klimy, żeby to ładnie śmigało z Grentonem?

witam panie Macieju instalacja robi wrażenie czy możemy nawiązać  kontakt mój Email arturwozniak1@gmail.com proszę o kontakt do pana na prv. pozdrawiam 

Apartament CD


Ruszyła już wymiana Paneli Smart w Apartamencie a także udało się już uruchomić klimatyzacje przez moduł Gate Modbus.

Panel Smart z 4 stronami spokojnie wystarcza do sterowania całym sporym pokojem: 

- jedna strona oświetlenie plus gesty UP DN

- druga rolety i zasłony

-trzecia ogrzewanie(tu mam problem bo jak widać na załączonym zdjęciu sporo miejsc po przecinku wyświetla panel ze źródła termostat)

-ostatnia to klima regulacja temperatury , wł/wył z informacją zwrotną jak klima chodzi to jest wyświetlona zadana temperatura i jak wył to napis OFF i tryb pracy klimatyzatora również z inf zwrotną.

Przewijanie stron gest lewo prawo

Sterowanie klimatyzacją z tabletu widoczne na zdj.


Jako ciekawostkę wrzucam panel na tablecie do sterowania kolorem ledów których w tej instalacji jest trochę jedno pokrętło i przyciski odpowiadające za dany obwód jest to rozwiązane cechami użytkownika(jak ktoś będzie zainteresowany mogę wszystko objaśnić ale jeszcze parę rzeczy da się ulepszyć)


2 Personen gefällt dies
Jeżeli mnie pamięć nie myli to jest nadruk na szkle . A oświetlony paskami LED

Ktoś wie może co to są za panele w kuchni na suficie? Bardzo fajnie wygląda. 

Panie Macieju,


Gratulujemy fantastycznie wyglądającej inwestycji. Miło patrzeć na takie rozbudowane systemy. Oczywiście cieszy nas użycie nowego produktu Grenton Smart Panel.


Panie Tomaszu,


W dniu wczorajszym opublikowaliśmy informację na temat uruchomienia dostaw i sprzedaży nowych paneli. Proszę zaglądnąć tutaj: Link


Zespół Grenton


1 Person gefällt dies
Antwort

Oooż!!! Robi wrażenie. Gratuluję.


Pytanie do Grenton, kiedy mogę zamówić panel z wyświetlaczem do swojego domu?Anmelden oder Registrieren um einen Kommentar zu veröffentlichen